Filmy - Akademia Sarmatia

Przejdź do treści

Menu główne:


Pierwsza runda walki Krzysztofa Piechoty (Akademia Sarmatia Gdańsk) z Mikhailem Buroshkinem (Yuventa Grodno). Walka wieczoru na gali Wieczór Gladiatorów 2 w Świeciu, 22 kwietnia 2012. Zwycięstwo Piechoty na punkty.

Druga runda walki Krzysztofa Piechoty (Akademia Sarmatia Gdańsk) z Mikhailem Buroshkinem (Yuventa Grodno). Walka wieczoru na gali Wieczór Gladiatorów 2 w Świeciu, 22 kwietnia 2012. Zwycięstwo Piechoty na punkty.

Walka Adama Muszyńskiego (Akademia Sarmatia Gdańsk) z Janem Kwiatoniem (Viet Vo Dao Bydgoszcz) na gali Wieczór Gladiatorów 2 w Świeciu 22 kwietnia 2012. Zwycięstwo Muszyńskiego przez klucz na ramię.

Walka Kamili Bałandy (GKS Champion/Akademia Sarmatia Gdańsk) z Hatice Ozyurt (Team Gunyar Eindhoven) na gali Respect FC 7 w Essen, Niemcy, 21 kwietnia 2012. Zwycięstwo Bałandy przez mata leao.

Fragmenty walki Krzysztofa Piechoty (Akademia Sarmatia) z Markiem Kowalczykiem (Ronin Gold Team) podczas gali jubileuszowej Józefa Warchoła w Koszalinie, 15.05.2010. Zwycięstwo Piechoty na punkty.

Walka Pawła Ziółkowskiego (Akademia Sarmatia) z Michałem Mućką (Bytomski Klub Jiu-jitsu) podczas Gali Sportów Walki w Bytomiu, 19.06.2004. Zwycięstwo Ziółkowskiego przez trójkątne duszenie rękami.

Walka Krzysztofa Piechoty (Akademia Sarmatia) z Marcinem Naruszczką na Mistrzostwach Polski Północnej Amatorskiego MMA w 2008 roku.

Finałowa walka Pawła Ziółkowskiego w submission wrestling na turnieju Nikko Cup 2000 w Oss, Holandia.

Program gdańskiego ośrodka TVP 3 z poczatku 2008 roku z udziałem Pawła Ziółkowskiego, głównego trenera Akademii Sarmatia, wykorzystujący nagrania z naszej starej sali treningowej.
Więcej filmów możecie zobaczyć na na naszym kanal youtube:
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego