Menu główne:

2012

Archiwum

Brązy Marcina i Bogusia

16 grudnia na rozegranych w Toruniu Mistrzostwach Polski Amatorskiego MMA Marcin Jaworski (na zdjęciu w dosiadzie) i Bogusław Bagiński zdobyli brązowe medale w swoich kategoriach.

Artykuły o Kamili i Andrzeju na GdanskTown.pl

Na portalu GdanskTown.pl można przeczytać artykuły o ostatnich sukcesach Kamili i trenera Andrzeja. Zapraszamy do lektury:
- Kolejna wygrana gdańskiej mistrzyni MMA!
- Andrzej Wroński mistrzem świata weteranów
Przypominamy tez starszy artkuł poświęcony naszemu klubowi.

Trener Andrzej ponownie Mistrzem Świata weteranów

19 września w Budapeszcie nasz trener Andrzej Wroński ponownie zdobył Mistrzostwo Świata w gronie weteranów. Gratulujemy!

Kolejne zwycięstwo Kamili

8 września podczas "V Wielkiej Gala Boksu, K-1, MMA" W Stepnicy nad Zalewem Szczecińskim Kamila Bałanda odniosła swoje drugie zawodowe zwycięstwo w MMA. Pokonała na punkty Martę Waliczek, reprezentantkę klubu Beskid Dragon Bielsko Biała. Przeciwniczka Kamili to Mistrzyni Świata Kickboxingu, Mistrzyni Świata Seido Karate (odmiana Kyokushin), Mistrzyni Pucharu Polski Ju-jitsu.
Było to równocześnie pierwszy raz w MMA w Polsce, kiedy walka kobiet była walką wieczoru!
Prezentujemy obok zapis drugiej rundy tego pojedynku. Niestety nagraniem pierwszej nie dysponujemy.

Artykuł o naszym klubie na portalu GdanskTown.pl

Gdański portal GdanskTown.pl opublikował artkuł poświęcony naszemu klubowi. Zapraszamy do lektury! Bezpośredni link tutaj.

Srebro Mateusza

maja nasz zawodnik Mateusz Żuk wybrał się do Jeleniej Góry, gdzie wziął udział w turnieju sportowego Bjj "O Puchar Prezydenta Miasta Jelenia Góra". Mateusz wywalczył tam srebrny medal. Gratulujemy!

Dwa zwycięstwa na Wieczorze Gladiatorów!

Dzień po sukcesie Kamili, 22 kwietnia Adam Muszyński i Krzysztof Piechota tryumfowali na zawodowej gali Wieczór Gladiatorow 2. Adam pokonał Jana Kwiatonia z klubu Viet Vo Dao Bydgoszcz, amatorskiego Mistrza Polski, który zastąpił wcześniej anonsowanego Dawida Januszewskiego. Adam wygrał w pierwszej rundzie (2 minuty 15 sekund) przez duszenie trójkątne rękoma.
Krzysiek Piechota w walce wieczoru wygrał wysoko na punkty (20-16, 20-15, 20-15) z niepokonanym do tej pory Białorusinem Mikhailem Buroshkinem. Obaj nasi zawodnicy byli lżejsi od swoich przeciwników.
Obok walka Adama, poniżej podzielona na rundy walka Krzyśka.

Kamila zwycięża w Niemczech!

21 kwiernia w niemieckim Essen na zawodowej gali Respect FC Kamila Bałanda pokonała przez mata leao w trzeciej rundzie Holenderkę tureckiego pochodzenia Hatice Ozyurt. Kamila, choć wyższa, była lżejsza od swojej oponentki. Walka Kamili do obejrzenia obok.

Najnowszy wywiad z Pawłem Ziółkowskim

Na stronie Młodzieżowej Ligi Spartanwear pojawił się najnowszy wywiad z naszym głównym trenerem. Zapraszamy do lektury! Bezpośredni link tutaj.

To się robi już monotonne ;-) - Kamila znowu wygrała MP

W miniony weekend Kamila Bałanda tradycyjnie wróciła z rozegranych w Kleszczowie Mistrzostw Polski kickboxingu (formuła low-kick) ze złotym medalem. Tym razem w ramach przygotowań do walki z cięższą rywalką w Kołobrzegu walczyła w kategorii -70 kg. Oprócz tego złoty medal wywalczył kolega Kamili z jej klubu kickboxerskiego Jarek Daschke, a srebrny inny zawodnik Championa Igor Bzówka. Kamili, jej kolegom i trenerowi Bogdanowi Bliźniakowi gratulujemy.

Alfit Hakow ponownie w naszym klubie

Ponownie odwiedził nasz klub i nauczał w nim Muay thai Alfit Hakow, trener kadry narodowej Białorusi. Dziekujemy.

Cztery medale na Pucharze Polski Północnej Bjj w gi i no gi

18 lutego w Świeciu odbył się Puchar Polski Północnej w Bjj w formułach gi (walka w kimonach) i no gi (walka bez kimon). Wybraliśmy się tam ekipą złożona głównie z początkujacych, ale efekt całkiem fajny:
Mariusz Marciniak - złoto w -79 gi.
Kamila Bałanda - dwa srebra w open gi i no gi.
Piotr Olech - brąz w -67 gi.
Mariusz - żelazna konsekwencja, finał wygrał 14-0. Kamila pokonała dwie z trzech przeciwniczek i niestety dwukrotnie przegrała w finale z tą sama przeciwniczką. Piotr dał dwie bardzo ładne walki, trzecią niestety trochę odpuścił, a szkoda, bo miał szansę na wygranie jej i całej kategorii. Ale jak na debiutanta świetnie. Bardzo ładnie wypadł też Piotr Walaszkowski, zajmując "najgorsze" czwarte miejsce po zaledwie paru miesiącach treningu. Trener Paweł Ziólkowski "odrabiał pańszczyznę" jako sędzia.
Na zdjęciu Kamila Bałanda w jednej ze swoich zwycięskich walk (fot. ze strony Hali Sportowej w Świeciu)